A-divisjoni teises alagrupis mängisid Hispaania ja Tšehhi 2:2 viiki. Võõrustajad läksid kohtumist juba neljandal minutil Jakub Pešeki väravast 1:0 juhtima, kuid võimalustevaene avapoolaeg lõppes siiski viigiseisul, sest kolmandal üleminutil sai Gavi kirja oma koondisekarjääri esimese värava. Terve kohtumise jooksul ainult kolm pealelööki sooritanud tšehhid läksid 66. minutil Jan Kuchta väravast uuesti juhtima, aga Inigo Martineze viimase minuti täpne pealöök päästis hispaanlastele siiski viigipunkti.

Sama alagrupi teises kohtumises alistas Portugal 4:0 Šveitsi. William Carvalho viis kodupubliku ees mänginud portugallased 15. minutil juhtima ning esimesel poolajal sai kaks väravat kirja ka Cristiano Ronaldo. Kohtumise viimase värava eest hoolitses 68. minutil Joao Cancelo.

B-divisjoni neljanda alagrupi kohtumises pidi Rootsi tunnistama koduväljakul Norra 2:1 paremust. Erling Braut Haaland avas esimese poolaja keskel penaltist skoori ja 69. minutil sai ta kirja ka oma kohtumise teise värava. Väravamasin Haaland on oma esimese 19 koondisemänguga saanud kirja nüüd koguni 18 väravat. Kuigi Anthony Elangal õnnestus teisel üleminutil kaotusseisu vähendada, siis enamaks rootslastel rammu ei jagunud ning Norra jätkab kahe vooru järel täiseduga.

Samal alagrupi teises kohtumises alistas Serbia koduväljakul 4:1 Sloveenia.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid