Kohtumise ainsa värava lõi 66. minutil penaltist Dominik Szoboszlai. Inglismaa jaoks oli tegu esimese kaotusega pärast eelmise aasta EM-finaali, kus jäädi alla Itaaliale. Ungari polnud Inglismaad võitnud koguni 60 aastat.

Samas grupis tegi Itaalia Bolognas 1:1 viigi Saksamaaga. Lorenzo Pellegrini viis võõrustajad 70. minutil juhtima, Saksamaa poolelt vastas kolm minutit hiljem Joshua Kimmich.

Kolmanda grupi tabeliseis:

Tugevusel kolmandal ehk C-tasemel jäi Leedu koduväljakul 0:2 alla Luksemburgile. Külalised olid selgelt paremad - nad valdasid rohkem palli (55% vs 45), tegid rohkem pealelööke (17 vs 11) ja Leedul ei tekkinud ühtegi tõeliselt ohtlikku võimalust. Luksemburgi mõlemad väravad lõi Daniel Sinani, kes oli täpne 44. ja 78. minutil.