Otsustavas geimis jäi Eesti nelja punktiga kaotussseisu, aga 100. koondisemängu pidanud Nette Peiti serviseeria järel jõudis Eesti vaid ühe punkti kaugusele (10:11). Seejärel olid taas kindlamad võõrustajad ja kodupublikut rõõmustati magusa võiduga.

Kertu Laak oli 30 punktiga Eesti resultatiivseim, aga viimase geimi lõpus ei suutnud ta mitmel korral häid võimalusi realiseerida. Kristiine Miilen lisas 9 punkti ja Eliise Hollas 8 punkti. Sloveeniale tõi 22 punkti Mija Šiftar.

Eelmistes mängudes kaotas Eesti 2:3 Portugalile ja võitis 3:0 Luksemburgi. Need kohtumised peeti samuti võõrsil. Kodupubliku ette tuleb koondis Hõbeliigas esimest korda kolmapäeval, 8. juunil Tartus. Vastasteks on Rootsi.

A-gruppi juhib seitsme punktiga Portugal, teine on samade punktidega Rootsi. Eestil ja Sloveenial on viis punkti, aga Eestil on üks mäng vähem peetud. Viimasel positsioonil oleval Luksemburgil pole kirjas ühtegi punkti.