Nõlvak – Tiisaar alustasid alagrupiturniiri juba eile, kui Brasiilia paarile Andre Loyola – George Souto Wanderley kaotati 1:2 (22:24, 21:18, 13:15).

Täna alistati teises alagrupimängus aga austerlased Robin Seidl – Philipp Waller 2:0 (21:18, 21:18) ning kolmandas mängus andsid norralased Anders Mol – Christian Sorum eestlastele vigastuse tõttu loobumisvõidu, kirjutab Volley.ee.

Nõlvak – Tiisaar said lõpuks alagrupis brasiillaste järel teise koha ning pääsesid seega veerandfinaali.

Hollas – Soomets alustasid Future taseme etappi samuti põhiturniirilt, kus esimeses alagrupimängus oli eestlannade vastaseks Poola paari Agata Ceynowa – Patrycja Jundzill. Selle mängu võitsid eestlannad 2:0 (21:18, 21:16).

Seejärel kohtuti õhtul Leedu paariga Monika Paulikiene – Erika Kliokmanaitega, kellest saadi jagu 2:1 (22:20, 18:12, 15:12). Nii said Hollas – Soomets alagrupis esimese koha ja pääsesid otse veerandfinaali.