Real ladus oma võidule vundamendi teisel poolajal, kui pärast kahe punktiga võidetud avapoolaega mindi viimasele veerandajale vastu 74:63 eduseisul. Kolm minutit enne kohtumise lõppu oli Reali eduseis kasvanud juba 22-punktiliseks ning kuigi Baskonia tegi seejärel veel marulise 14:0 vahespurdi, siis kaotusest see neid enam päästa ei suutnud.

Võitjate parimana viskas Fabien Causeur 16 silma. Silmapaistva mängu tegi ka Walter Tavares, kes kogus 12 punkti ja 13 lauapalli. Baskonia resultatiivseim oli Alec Peters 15 punktiga. Raieste teenis mänguaega veidi alla kümne minuti ning sai kirja ühe resultatiivse söödu ja vaheltlõike.

Kolme võiduni peetava poolfinaalseeria teine kohtumine leiab aset laupäeval Madridis.

Teises poolfinaalis on omavahel vastamisi FC Barcelona ja Badalona Joventud.