“Eesti võrkpalli jätkuv areng on silmapaistev. Suure tunnustusena tehtud tööle usaldati Eestile eelmisel aastal meeste EM-finaalturniiri alagrupimängude võõrustamine. 2023. aastal on Eesti naiste finaalturniiri üheks neljast korraldajamaast. Soovime oma toetusega tagada koondistele stabiilse järelkasvu ja noortele parimad tingimused treeninguteks,” ütles Graanul Investi juhatuse liige Jaano Haidla, lisades: “Uue toetusperioodi jaoks oleme seadnud kolm põhifookust. Esmalt meeste rahvusmeeskonna stabiilse järelkasvu ning arengu tagamine. Loomulikult on kõikide ootus, et tugev koondis jõuaks järgmisel EM-il play-off mängudele. Teised kaks põhieesmärki on seotud võrkpallurite järelkasvu ning ala kandepinna suurendamisega. Selleks, et kõige andekamad noored saaksid koos treenida ja väljakul parimal viisil kokku kasvada, toetame rahalise panusega kohalikke klubisid parimate noorte suunamisel Audentese Spordigümnaasiumisse. Lisaks toetame iga-aastaselt 13. maakonnas ühte klubi uute noortegruppide avamisel.”

Eesti ja Belgia rahvuskoondiste mängul allkirjastatud lepingu kohaselt tasub Graanul Invest võrkpalliliidule 2024. aasta lõpuni kokku 500 000 eurot. Eesti Võrkpalliliidu presidendi Hanno Pevkuri sõnul väärib keerulisel ning turbulentsel ajal ettevõtjate püsiv toetus siirast tunnustust, lisades: “Senine koostöö Graanul Investiga on olnud väga edukas ja tänan südamest neid selle eest, et nad koostööd senisest suuremaski mahus olid nõus pikendama. Graanul Invest on aastaid toetanud nii klubivõrkpalli kui ka koondist. Peasponsori toel soovime senisest enam keskenduda järelkasvule, kindlustades noortele mängimiseks ja treenimiseks parimad tingimused.”

Graanul Invest on Eesti võrkpalli pikaajaline toetaja. Peasponsorina toetatakse noortekoondist 2018. aastast ning meeste rahvuskoondist 2019. aastast.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid