Kolme võiduni peetud seeria esimeses kahes kohtumises olid Milano klubi võidunumbrid 88:71 ja 91:82.

Sassari alustas koduväljakul toimunud kolmandat kohtumist teravalt ning avaveerandaeg suudeti 19:17 võita. Seejärel sai aga Olimpia mängu paremini sisse ning poolajaks vaatas tabloolt vastu juba külaliste 47:34 eduseis. Viimase veerandaja eel kasvatas Euroliiga põhiturniiri neljanda kohaga lõpetanud Olimpia vahe juba 18-punktiliseks ning seda enam käest ei antudki.

Võitjate parimana viskas Tommaso Baldasso 17 punkti. Sergio Rodriguez ja Luigi Datome lisasid vastavalt 12 ja 11 silma.

Sassari resultatiivseim oli Gerald Robinson 14 punktiga. Kaspar Treier viibis platsil kümme minutit ning kogus selle aja jooksul ühe punkti, noppis kaks lauapalli ja jagas ühe tulemusliku söödu.

Teises poolfinaalseerias alistas Bologna Virtus mängudega 3:0 Tortona Bertrami.