Ülikõrge 25 500-dollarilise osalustasu tõttu on high-roller-turniir suunatud vaid kõrges mängus karastunud pokkeriproffidele. Võistluse lõppfaasis sõlmisid Eestist pärit Ladva ning Kanada pokkerimiljonär Daniel Dvoress omavahelise kokkuleppe auhinnarahade jagamiseks, lühikeses heitluses tiitlile jäi aga peale viimane.

Ladva on võistelnud edukalt ka teistel GGOC turniiridel. Samal päeval suutis ta võita veel 1500 dollarit Sunday Saver high-roller-turniiril ning teenida 50 000 eurot auhinnaraha. Ainuüksi viimase kahe aasta jooksul on 24-aastane Ottomar Ladva teeninud GG-võrgustikus üle kuue miljoni euro auhinnaraha.

Peale pokkeriturniiri võitude on Haapsalust pärit noormees saavutanud palju malespordis, seda juba Läänemaa ühisgümnaasiumi õpilasena. Ottomar Ladva on neljakordne Eesti malemeister, Eesti noorim malemeister ning saavutanud 12-aastaselt kiirmale Euroopa noorte meistrivõistlustel kolmanda koha. Peale maletamise näitab täna Mehhikos elav noormees online-pokkeriturniiridel maailma tippvormi.

Eesti esimaletajast Ottomar Ladvast on vaid paari aastaga saanud üks maailma hinnatumaid online-pokkeriproffe, kes on pälvinud Eesti parima pokkerimängija aunimetuse.

OlyBeti pokkerimänedžeri Herli Olopi sõnul on Ladva sage külaline ka ülikõrgetel, enam kui 10 000-dollarilise sisseostuga turniiridel. Ainuüksi viimase kahe aasta jooksul on ta teeninud GG-võrgustikus üle kuue miljoni euro auhinnaraha. „Sellest summast tuleb küll lahutada turniiride sisseostud, kuid ilmselgelt on Ladva võidumarginaal keskmisest märksa kõrgem. Seejuures käib jutt turniiridest, mille tase on erakordselt tugev ning kus lööb kaasa maailma absoluutne pokkeriparemik,“ selgitas Olop.