Ukrainas toimuvate sündmuste tõttu pikalt edasi lükatud kohtumise avavärava lõi 33. minutil Andri Jarmolenko, kelle jaoks oli tegu koondisekarjääri 45. tabamusega. Ukrainlased jätkasid seejärel mängu domineerimist ning kohe teise poolaja alguses viis Roman Jaremtšuk külalised juba 2:0 juhtima.

Kümmekond minutit enne kohtumise lõppu õnnestus võõrustajatel küll Callum McGregori jalast vähendada kaotusseis minimaalseks, kuid enamaks siiski võimelised poldud. Kohtumise lõppskoori vormistas viiendal ükeminutil Artjom Dovbõk.

Ukraina koondis jõudis viimati MM-ile 2006. aastal, kui veerandfinaalis jäädi 0:3 alla turniiri hilisemale võitjale Itaaliale. Nüüd ollakse tõotatud maale jõudmiseks kõigest ühe võidu kaugusel. Otsustavas play-off kohtumises minnakse vastamisi Walesiga.

Kohtumise võitja paigutatakse MM-finaalturniiril B alagruppi, kuhu kuuluvad juba Inglismaa, USA ja Iraan.