Kohtumist alustas paremini Kudermetova, kes murdis kiirelt vastase pallingugeimi ja asus esimest setti 3:1 juhtima. Kasatkina võttis aga murde kohe tagasi ning eelviimases geimis pääses omakorda ise setti murdega juhtima. Seejärel õnnestus tal oma servigeimi hoida ja esimene sett 6:4 lukku lüüa.

Teises setis loovutasid mõlemad naised oma servigeimi kolmel korral ning seti saatus otsustati kiires lõppmängus, kus näitas kindlamat kätt Kasatkina, kes jäi peale 7:5.

Poolfinaalis läheb Eesti esireketi Anett Kontaveiti (WTA 5.) hea sõbranna vastamisi maailma esireketi Iga Swiatekiga, kes alistas veerandfinaalis kindlalt Jessica Pegula (WTA 11.) 6:3, 6:2.

Teises poolfinaalis kohtub Kaia Kanepi (WTA 46.) teekonna lõpetanud ameeriklanna Cori Gauff (WTA 23.) itaallanna Martina Trevisaniga (WTA 59.).