Ainsana viskas kaks väravat Colorado kesktormaja J.T. Compher. Käe said valgeks tervelt 13 erinevat meest. Cale Makar hiilgas võitjate ridades värava ja kahe resultatiivse sööduga.

Arvulisest ülekaalust sahistasid mõlemad meeskonnad võrku vaid korra ja jätsid ühe ülekaalu kasutamata.

Colorado kaotas lahingus oma põhiväravavahi Darcy Kuemperi, kes vahetati välja teise perioodi esimese tele-timeout'i ajal. Kuember tõrjus 16 pealeviskest 13, teda asendanud Pavel Francouz tegi 18 tõrjet. Edmontoni väravavahid Mike Smith ja Mikko Koskinen peatasid kokku 39 pealeviset.

Edmonton tuli peaaegu välja 3 : 7 kaotusseisust, vähendades viimase perioodi 13. minutil vahe minimaalseks. Viigiväravani aga ei jõutud. Hoopis Colorado viskas viimasel minutil litri Edmontoni tühja väravasse.

Idakonverentsi finaalseerias, mille avamäng peetakse täna õhtul, on vastamisi Tampa Bay Lightning ja New York Rangers.