Flora ja Levadia pühapäevane omavaheline heitlus lõppes 1 : 1 viigiga. 18. minutil viis Martin Miller Flora juhtima. 32. minutil jäi Levadia ka arvulisse vähemusse, kui kaitsja Milan Mitrović tõmbas punase kaardi vääriliselt Milleri maha.

Levadia näitas aga sisu ja suutis raskest seisust viigi välja võidelda. Ghanalane Ernest Agyiri lõikas 57. minutil florakate söödu vahelt ja saatis oma väljakupoolelt palli Karl-Romet Nõmme valvatud väravasse. „Kui vaadata, kui palju momente tekitasime, siis paremal päeval oleksime võinud kolme punktiga ära tulla,” sõnas Levadia kaaspeatreener Vladimir Vassiljev.

„Viik pole väga halb tulemus, aga täna pakuti võimalust võita,” ütles Flora loots Jürgen Henn. „Imevärav... Vahel on jalgpallis raske seletada, miks midagi juhtub.” Nii lähevad liidrid koondisepausile vastu võrdsete punktidega, kuid Floral on üks mäng varuks.

Päeva esimeses kohtumises alistas Nõmme Kalju 1 : 0 Paide Linnameeskonna. Ainsa värava lõi 9. minutil Kaspar Paur.

Kui Nõmme Kalju jääb ühe võrra vähem peetud mängu juures Levadiast maha kaheksa punktiga, siis Levadiaga võrdselt mänge pidanud Paide kaotab liidritele juba 15 punktiga. Päeva viimases mängus alistas Kuressaare 3 : 0 Tartu Tammeka.

Tabeliseis: 1. Flora 41 punkti, 2. Levadia 41, 3. Kalju 33, 4. Paide 28, 5. Kuressaare 23, 6. Tammeka 14, 7. Narva Trans 12, 8. Tallinna Kalev 11, 9. Tallinna Legion 7, 10. Pärnu Vaprus 7.