Kõige halvemast Riiberg siiski pääses. Pärast paari minutit turgutamist tassiti ta kanderaamil platsi äärde, kus teda edasi tohterdati.

Kiirabiautosse kõndis Riiberg juba omal jalal. Kell 15.10 ehk paarkümmend minutit hiljem sõitis kiirabiauto väljaku juurest minema.

"Ta tundis rinnus valu ja pilt hakkas ees virvendama," rääkis Paide spordidirektor Gert Kams kohtumise järel Delfile. "Esimesed testid, mis koha peal tehti, olid kõik korras, aga ta viidi igaks juhuks haiglasse ülevaatusele."

Pärast pausi mäng jätkus ja 14. minutil vahetas Paide peatreener Karel Voolaid Riibergi asemele Hindrek Ojamaa.

Nõmme Kalju võitis selle mängu 1 : 0, üheksandal minutil lõi võiduvärava Kaspar Paur. Paide tekitas mitmeid teravaid olukordi, kuid Kalju puurilukk Marko Meerits ja väravaraamid aitasid Nõmme klubi värava puhtana hoida.