Flora alistas võõrsil 3:0 Narva Transi. Flora viis 12. minutil juhtima Sergei Zenjov. Ärevad hetked toimusid avapoolaja lõpus, kui Narva kanadalasest kaitsja Ryan Lindsay ootamatult väljakule kokku vajus. Telekordusest oli näha, et Lindsay vajus kokku ilma ühegi kontaktita. Pärast arstide tohterdamist suutis ta õnneks omal jalal platsilt lahkuda. Lindsay asemel sekkus vahetusest mängu Egor Žuravljov.

Teisel poolajal lõi Flora veel kaks väravat. 52. minutil sahistas võrku Ken Kallaste, 85. minutil vormistas lõppseisu Aleksandr Šapovalov. Trans lõpetas kohtumise kümnekesi, sest 80. minutil teenis Deniss Dedetško kaks kollast kaarti järjest.

Premium liigas viimased kaheksa ja karikavõistlusi juurde arvestades viimased üheksa kohtumist kaotanud Trans püsib 12 silmaga seitsmendal kohal. Floral on sarnaselt FCI Levadiaga koos 40 punkti, aga Floral on üks mäng vähem peetud.

Päeva esimeses mängus sai Tallinna Kalev 1:0 jagu Pärnu Vaprusest. Kohtumise ainsa värava lõi 82. minutil Foday Trawally. Mängu kolmandal lisaminutil teenis teise kollase kaardi Reno Mark.

Kalev kerkis kümne punktiga kaheksandaks, Pärnul on neist kolm punkti vähem koos.

Täiendatud:

Narva Transi tegevjuht Konstantin Burdakov ütles Soccernet.ee-le, et Lindsay enesetunne on hetkel normaalne, kuid mees tunneb siiski teatavat väsimust. Hetkel viibib kanadalane haiglas, kus tema tervislik seisund üle kontrollitakse.

Eelmise aasta oktoobris andis 20-aastane Lindsay kodumaa meediale intervjuu, milles rääkis avameelselt teda vaevanud tervisemurest. Tolles artiklis kirjeldatakse Lindsayd vaevavaid sümptomeid kui "brain fog (aju udu - ingl. k.), õhupuudus, väsimus ja kõhuprobleemid, mis on põhjustatud bakterite kasvust tema peensooles".

Seda, kas käesoleva juhtumi põhjused on samad mis eelmistel, Transi tegevjuht veel öelda ei osanud.