Alcaraz läks teises ringis vastamisi kaasmaalase Albert Ramos-Vinolasega (ATP 44.). Alcaraz võitis avaseti 6:1, kuid kaotas järgmise 6:7 (7). Kolmanda seti kallutas 34-aastane Ramos-Vinolas enda kasuks 7:5.

Neljandas setis oli Ramos-Vinolas lähedal suurüllatusele. Ta juhtis 5:4 ning asus võidu nimel servima, kuid kaotas järgmise geimi. Lõpuks läks sett kiiresse lõppmängu, mille Alcaraz võitis 7:2. Viiendas setis sai näha kokku viit servimurret, millest kolmega sai hakkama Alcaraz. Nii võitis noor tennisetäht otsustava seti lõpuks 6:4.

Kohtumine kestis kokku neli tundi ja 38 minutit. Alcaraz kohtub järgmises ringis kas ameeriklase Sebastian Korda (ATP 30.) või prantslase Richard Gasquet'ga (ATP 70.).