Avakolmandikul viisid Joel Armia ja Sakari Mannineni väravad Soome juhtima ning teisel perioodil sai käe valgeks ka Toni Rajala.

Soome teenis B-grupi võidu 19 punktiga, neile järgnesid Rootsi (18), Tšehhi (13) ja USA (13). Esimesena jäi veerandfinaalist eemale Läti (8).

A-grupi viimases mängus alistas Kanada Prantsusmaa koguni 7:1 (2:0, 2:0, 3:1). Pierre-Luc Dubois sai kirja kaks väravat ja ühe resultatiivse söödu, Drake Batherson lisas neli tulemuslikku söötu.

Grupi võitis mõneti üllatuslikult 20 punktiga Šveits. Teine oli Saksamaa (16), kolmas Kanada (15) ning neljas Slovakkia (12). Kõige napimalt jäi kaheksa parema seast välja Taani (12).

Veerandfinaalpaarid: Šveits - USA, Soome - Slovakkia, Saksamaa - Tšehhi ning Rootsi - Kanada.