Ehkki Põlva Serviti oli kindlustanud kulla ja HC Tallinn pronksi, piisas hooaja viimases mängus pinget ja emotsiooni. Kõige tähtsamaks märksõnaks ilmselt tõsiasi, et tegu oli Serviti legendaarse kapteni ja Eesti rahvuskoondise raudvara Kristjan Muuga lahkumismänguga. 37-aastane paremäär riputas ketsid varna, võites rekordilise 13. meistrikulla.

Kohtumise algul toimus suurelt jaolt vasakukäeliste pommitajate lahing, sest võõrustajatel tabas mitu korda Andris Celminš ning külalistel Vladislav Barõlov ja Jürgen Rooba. Serviti sai paariväravalise edu, kuid kümnendal minutil tegi Kaspar Lees 6:6. Uuesti rebisid põlvalased pisut eest, kuid kui 22. minutil oli seis 14:12, ei ennustanud miski järgnenut.

Serviti kaitsemüür muutus läbimatuks ja Eston Varusk panustas heade tõrjetega. Avapoolaeg lõppes kodumeeskonna 6:0 spurdiga ning Hendrik Varuli värava järel mindi puhkama seisul 20:12. Pealinlased väljusid riietusruumist isukalt ja vähendasid korduvalt vahe viiele väravale.

Lähemale siiski ei saadud, Serviti võitis 36:28 ja kapten Muuga võis meistrikarika pea kohale tõsta. Päevakangelane ise viskas kaks väravat, põlvalaste täpsemad olid Mathias Rebane seitsme ja Varul kuue tabamusega. Tallinna kasuks tabas Barõlov seitse ja Lees kuus korda.

Hooaja viimase võistlusõhtu teises kohtumises oli panust enamgi. 4.–6. koht olid jätkuvalt selgitamata ning SK Tapa ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paper alustasid vastavalt tabeliseisule ehk tasavägiselt. 18 minuti jooksul ei saanud kumbki meeskond enamat minimaalsest edust.

Mängu lõppedes meistriliiga parima snaiprina pärjatud Vahur Oolup viis võõrustajad 19. minutil 10:8 juhtima. Usukumatu küll, aga järgmist Tapa väravat tuli oodata avapoolaja viimaste sekunditeni. Kehra tabas viis korda järjest ning Danil Gumjanovi täpse viske järel juhiti 13:10. Teise pooltunni algul kasvatas David Mamporia kehralaste edunumbrid 15:11 peale.

Kolme-nelja peale jäi vahe pikaks ajaks püsima, enne kui viimaseks mänguks võistlusvormi selga tõmmanud Janar Mägi 51. minutil 22:17 viskas. Kehra võitis lõpuks 25:19 ja kindlustas meistriliigas neljanda koha. Sigmar Seermann viskas võitjate kasuks kuus ja Mamporia viis väravat. Kaotajatel tabas Oolup viis ja Ilja Kosmirak neli korda.

Lõplik tabeliseis:

Paremad väravakütid: Vahur Oolup (Tapa) – 117, David Mamporia (Kehra) – 104, Ott Varik (Viljandi) – 102, Kaspar Lees (Tallinn) – 98, Henri Sillaste (Serviti) – 97, Vladislav Naumenko (Raasiku) – 95, Hendrik Koks (Viljandi) – 88 ja Danil Gumjanov (Kehra) – 86 väravat.