Esimesel kolmandikul sai USA tervelt neli kahe minuti karistust ning väravani jõuti alles teise perioodi 9. minutil (08:20), kui täpne oli Ben Meyers. Viimasel kolmandikul lisas kaks väravat arvulisest ülekaalust Kieffer Bellows (00:58 ja 03:41).

Suurbritannia väravavaht pidi tegema 38, USA puurivaht 17 tõrjet. Brittidel oli arvuline ülekaal kasutada kokku kuuel korral, ameeriklastel viiel.

USA-le oli see B-alagrupis kolmas võit ning 8 punktiga hoitakse Rootsi (11) ja Soome (10) järel kolmandat kohta. Kõik neli mängu kaotanud Suurbritannia on 1 punktiga viimane.

A-alagrupis teenis oma kolmanda võidu Saksamaa, kes alistas tabelinaabri Taani vaid 1:0. Kohtumise ainsa värava viskas teise perioodi 13. minutil ülekaalust Marc Michaelis.