Lajal (ATP 873.) alistas tänases teise ringi kohtumises kaheksandana asetatud bulgaarlase Gabriel Donevi (ATP 878.) 7:5, 6:3. Koos eelmise nädala võitudega oli tänane talle juba seitsmes järjestikune.

Tund ja 46 minutit kestnud matšis lõi Lajal kümme serviässa ja tegi kaks topeltviga, vastasel kogunes ässasid üks ja topeltvigu neli. Esimeselt servilt võitis Lajal 84% punktidest, vastane vaid 56%. Kaheksast murdepallist realiseeris Lajal kolm, bulgaarlane kahest ühe.

Veerandfinaalis kohtub Lajal teise paigutusega 25-aastase austraallase Omar Jasikaga (ATP 510.).

Esimeses ringis oli Lajal 7:6 (4), 6:4 parem vabapääsmega põhitabelisse pääsenud 19-aastasest kreeklasest Ioannis Kountourakisest (ITF 873.).