Treier sai platsile kümneks minutiks, punktiarve jäi avamata. Eestlane eksis nii ühel kahe- kui ka kolmepunktiviskel. Ta sai kätte kaks lauapalli ja tegi ühe pallikaotuse. Sassari jäi Treieri kümne minuti jooksul 14 punktiga plussi, mis oli kahe võistkonna peale parim näitaja.

Sassari resultatiivseimad olid 16 punktiga Miro Bilan ja Eimantas Bendžius, Brescia kasuks viskas Naz Mitrou-Long 27 punkti.

Mängu tipphetked:

Kolme võiduni peetava seeria kolmas mäng toimub reedel Sassari kodusaalis.

Soodsa tulemusega lõppesid ka kahe ülejäänud Eesti koondislase play-off'i matšid.

Itaalia esiliigas kindlustas Joonas Riismaa võistkond Pistoia pääsu veerandfinaali. Kaheksandikfinaalis alistas Pistoia mängudega 3:2 Cento. Otsustav kohtumine võideti kodusaalis 64:57. 16 minutit mänginud Riismaa arvele jäi kuus punkti, kolm lauapalli ja kaks korvisöötu. Pistoia veerandfinaalivastane on Verona.

Kreeka esiliigas on Sten Soku tööandja Messolonghi Charilaos Trikoupise ja Tritonase poolfinaalseeria 2:2 viigis. Otsustav mäng peetakse laupäeval Tritonase kodusaalis.

Neljanda matši võitis Messolonghi kodus 92:74. Sokk viskas 35 minuti jooksul 13 punkti ja andis 5 korvisöötu.