Austria alistas karistusvisete järel 2:1 Tšehhi. Tšehhi viis avakolmandiku lõpus juhtima Matej Blumel. Teisel perioodil väravaid ei visatud.

Austria jõudis lõpuks viigini 38 sekundit enne normaalaja lõppu, viigivärava viskas Brian Lebler. 1:1 seisul normaalaeg lõppes ning ka lisaajal ei suutnud kumbki koondis mängu enda kasuks pöörata. Karistusvisetel jäi juba peale Austria, ainsana suutis kahe tiimi peale värava visata Peter Schneider.

Tšehhi jätkab B-alagrupis nelja punktiga neljandal kohal, võiduarve avanud Austria on kolme silmaga viies.

A-alagrupi tänases esimeses kohtumises läksid vastamisi Taani ja Itaalia. Taani sai raske 2:1 võidu. Nikolaj Ehlers viis avakolmandiku 16. minutil taanlased juhtima, teise perioodi lõpus viigistas seisu Alex Petan. Viimase kolmandiku alguses viis Taani juhtima Mathias Bau Hansen, kelle tabamusest ka võiduks piisas.

Kolmest mängust kaks võitnud Taani on kuue punktiga A-grupis kolmandal kohal. Kõik kolm mängu kaotanud Itaalia jätkab kaheksandal real.

Kell 20.20 lähevad omavahel vastamisi Rootsi ja Suurbritannia (B-grupp) ning Šveits ja Kasahstan (A-grupp).