Pärnu kaotas tasavägise avaveerandi 20:21, kuid pääses teisel perioodil korraks juba 13 punktiga juhtima (45:32). Avapoolaja lõpuminutitel suutis Kalev vahet vähendada ning pikale vaheajale mindi kodumeeskonna juhtimisel 46:41.

Kolmanda veerandi alguses kärises vahe uuesti suureks, kui pärnakad asusid kuuendaks minutiks 62:45 juhtima. Kodumeeskond oli selleks hetkeks tabanud kaugviskeid suurepärase 56%ga (13/23).

Seejärel pääses Pärnu korraks juba 22 punktiga juhtima (72:50) ning viimasele perioodile mindi vastu eduseisul 72:53.

Otsustaval veerandil ei suutnud Kalev enam mängu pööret tuua ning sisuliselt oli võitja selge juba neli minutit enne lõpusireeni, mil pärnakad juhtisid turvaliselt 22 punktiga (84:62). Lõpuvile kõlades olid tablool numbrid 98:70.

Pärnu parimana tõi kuus kaugviset tabanud Artur Konontsuk 21 punkti. Robert Valge lisas 14 silma ning Ivo Van Tamm ja Arturas Valeika võrdselt 13 punkti.

Kalevi parimaks tõusis Kregor Hermet, kes tõi 18 punkti. Kahekohalise punktisumma sai kokku veel vaid Marcis Vitols (14p).

Kui Pärnu tabas 36-st kaugviskest 20 (55%), siis Kalev 26-st 12 (46%). Lauavõitlus jäi Pärnu kasuks 41:24.

Kolme võiduni peetava seeria viies mäng peetakse juba homme õhtul kell 19.00 Kalevi spordihallis.

Seeria avamängu võitsid kalevlased 76:52 ja teises jäädi peale 99:84. Kolmanda kohtumise võitis Pärnu aga omakorda 91:70.