"Täname kohalikku klubi FC Florat ja Eesti rahvast toetuse eest. See toetus on meie jaoks väga oluline," alustas Andrijevski.

Küsimuse peale "mis mängijate peas sellisel heategevuslikul matšil toimub", puhkes poolkaitsja pisaratesse. Peale mõningast enese kogumist lausus ta: "Seda on väga raske sõnadesse panna. Eelkõige mõtlesime me inimestele, kellel on praegu väga rasked ajad. Loodame, et see sõda lõpeb peagu meie võiduga ja see kohutav õudusunenägu saab varsti läbi."

Dinamo abitreener Oleg Gusiev: "Täname klubi, kes meid siia kutsus ja Eesti rahvast. Meie jaoks oli väga tähtis tähelepanu juhtida sellele, mis praegu Ukrainas toimub ning avaldada toetust meie pagulastele ja kaitsjatele. Sportlik pool ei olnud täna kõige tähtsam."

Liigutava kõne pidas ETV2 otse-eetris ka väravavaht Denis Boiko: "Suured tänud Eesti inimestele, kes täna staadionile tulid. Oli väga emotsionaalne õhtu. Meid valdasid Ukraina sõja tõttu keerulised emotsioonid. Reisime Euroopas ringi ja üritame teha oma tööd, aidates nende heategevuslike matšidega oma riiki nii palju kui võimalik. Meil on ainult 90 minutit aega, et inimestele, kes veel saavad kodudes telekat vaadata, pakkuda vahelduseks teistsuguseid emotsioone, võibolla natuke rõõmu ja lõõgastust."

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid