50 minutit kestunud esimene sett käis üles-alla. Kanepi jäi 0:2 taha, võitis seejärel viis geimi järjest, aga kaotas siis omakorda neli geimi jutti. Seega oli Kanepi 5:6 kaotusseisus, aga ta võitis oma servigeimi nulliga ja viis seti kiiresse lõppmängu. Seal jäi Kanepi peale 7:4.

Ka teises setis jäi Kanepi keerulisse seisu. Ta oli 1:3 taga, ent võitis seejärel kolm geimi järjest. Kanepi eduseisus 5:4 läks servima Fruhvirtova ja eestlanna suutis vastase pallingu kindlalt murda. Teine sett kestis 42 minutit.

17-aastase Fruhvirtovaga kohtus Kanepi hiljuti ka Madridi turniiri avaringis, võites teda 6:3, 6:4.

Pariisi turniiri auhinnafond on 110 000 eurot. Veerandfinaalis läheb Kanepi vastamisi kas Horvaatia tennisisti Donna Vekici (WTA 106.) või šveitslanna Joanne Zugeriga (WTA 215.). Vekici ja Zugeri matš peetakse neljapäeval.