Esimese veerandi võitis TalTech 23:18, aga pärast 20 minutit oli tulemusega 43:32 ees juba Tartu. Kolme veerandaja järel oli Tartu edu 64:49.

Võõrustajate skooriliidri Braxton Hugginsi arvel oli esimese poolaja järel 22 punkti, lõpuks jõudis ameeriklane 32 punktini. Huggins tabas 11 kahepunktiviskest kuus ja 11 kolmesest viis. Märt Rosenthal ja Adomas Drungilas lisasid 11 punkti.

TalTechi resultatiivseim oli 16 punktiga Brandon Childress, aga ta tegi ka 7 pallikaotust. Oliver Metsalu arvele jäi 11 punkti.

Mäng täispikkuses:

Kolme võiduni peetava seeria avamängu võitsid tartlased 75:67. Kolmas matš peetakse reedel Tallinnas.

Teises poolfinaalseerias on vastamisi tiitlikaitsja BC Kalev/Cramo ja Pärnu Sadam. Kalevlased on mängudega 2:0 eduseisus.