Marja-Liisa Landar võitis 100 m tõkkejooksus pronksmedali tulemusega 15,93. Kuldmedali võitis Taipei jooksja Le Hsu uue kurtide rekordiga 13,91 ning hõbeda ukrainlanna Yulia Shapoval ajaga 14.97. Laupäeval võistleb Landar kõrgushüppe finaalis.

Tanel Visnapi ületas meeste kõrgushüppes 1.83 m. Kaksikvõidu võtsid poolakad Bartosz Brzezicki (1.92) ja Karol Dabrowski (1.89). Homme alustab Visnap võistlemist oma viimasel alal 200 m jooksus, mis kulmineerub finaaliga reede õhtul.

Martin Viljasaar sai orienteerumise lühirajal 16. koha. Viljasaare aeg oli 1:05.55. Võistlus peeti Gaúcha Rancho Criúva Farmi 5,2 kilomeetri pikkusel rajal, mille 180 m tõusuks 17 KP.

Eesti rannavollepaar Mihkel Taaber - Martin Sepp kaotasid sõelmängude teises ringis Tšehhimaa paarile Jan Zidek - Simon Bambas tulemusega 10:21, 14:21 ega pääsenud veerandfinaali.