29-aastane prantslanna oli eelmise hooaja lõpus teada andnud, et pole oma jätkamises kindel, kuid nüüd jõudis ta pärast paarikuist arupidamist otsusele.

"Tahtsin aja maha võtta, sest olin [hooaja lõpus] üliväsinud, aga ka sellepärast, et mul on laps ja ma esitasin endale palju küsimusi teise lapse saamise kohta," sõnas Chevalier-Bouchet Nordic Magazine.`ile.

"Olin vaimselt ja füüsiliselt väsinud ning tahtsin asjad korda saada, rääkida oma abikaasaga [Martin Bouchet], sest ta on selle teemaga sügavalt seotud. Pidime kogu perega leidma aja, et sellele kõigele mõelda. Lõpuks leidsin, et uued sihid ja treenerivahetus toovad mulle värskust. See oli asjade kombinatsioon, mis kallutas mind jätkama."

"Nüüd võtan aasta korraga. Aga ma tunnen, et ma pole karjääriga lõpule jõudnud," lisas Pekingi olümpial kaks hõbedat võitnud prantslanna.

Chevalier-Bouchet tunnistas, et jätkamise otsusele aitas tugevalt kaasa ka järgmisel talvel Oberhofis toimuv MM. "Mulle meeldib see koht, eriti rajaprofiil. Ma teen seal sageli häid võistlusi," kiitis prantslanna Oberhofi võistluskeskust.

Chevalier-Bouchet`l on maailmameistrivõistlustelt kirkaim medal veel võitmata. Siiani on ta pälvinud MMidelt kolm hõbedat ja kolm pronksi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid