Sakslane Zverev kaotas noorele hispaanlasele Alcarazile kõigest 62 minutiga 3 : 6, 1 : 6. Zverev tituleeris Alcarazi "maailma parimaks mängijaks", kuid tunnistas, et on kehvasti maganud, sest on pidanud kaks matši väga hilja õhtul lõpetama.

"Carlos mängib imeliselt, selles pole mitte mingit kahtlust. Kuid ma tahan öelda, et ATP töö on olnud sel nädalal täiesti häbiväärne. Kaks päeva tagasi läksin ma magama kell 4.30, eile 5.20," rääkis ta.

"Kui tavaline inimene nii hilja magama läheb, on tal keeruline isegi üleval püsida. Ning mina pean järgmisel päeval mängima finaalis praeguse maailma parima mängija Carlos Alcarazi vastu. See on raske."

"Olin täna väljakul pisut vihane, sest mu servil ega ka löökidel polnud mingit koordinatsiooni. Eksisin kahel väga lihtsal rabakul, sest palli vaadates kõik lihtsalt ujus silmade ees. Ma ei taha Alcarazilt midagi ära võtta, sest ilmselt poleks ma täna värske peagagi temast jagu saanud, kuid kindlasti oleksin ma teinud parema mängu."

"Lõpuks oleme me kõik vahel pidutsenud ja kella neljani üleval olnud ning järgmisel päeval surnud. Kui sa seda järgmisel päeval kella viieni teed, on sul keeruline ärkvel püsida. Aga minul polnud täna mingit võimalust iseendaks jääda ega oma parimal tasemel mängida."

"See pole esimene kord, kui nii on juhtunud. Acapulcos pidin mängima kella viieni ja olin 8.30-ni üleval. See toimub nädalast nädalasse ja ausalt öeldes olen ma sellest juba natuke väsinud," lisas Zverev.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid