Esmalt 23-punktilisest kaotusseisust välja tulnud, seejärel viimase nelja minutiga seitsmepunktilise edu maha mänginud TalTechi ameeriklasest tagamehe lõpukolmene pani kommentaator Kristo Saaget juba mitmendat korda sel hooajal kritiseerima kaitsvat poolt selle eest, et kolmepunktilist edu omades vastasele viga ei tehtud.

Kalevile ei läinud see stseen siiski võitu maksma - lisaajal vormistas põhiturniiril seitsmenda koha saanud Kalev ikkagi teise asetusega TalTechi vastu 108:104 võidu. Kolme võiduni peetava seeria teine kohtumine toimub reedel.

Täna kell 19 algavad seeriad kahes ülejäänud veerandfinaalis, kui KK Viimsi/Sportland võõrustab Tartu Ülikool Maks & Mooritsat, Pärnu Sadam võtab vastu Avis Utilitas Rapla. Delfi TV vahendab mõlema kohtumise otseülekannet.