10 mehega Leetu sõitnud Tallinna tiim suutis kodumeeskonnaga sammu pidada vaid esimesel poolajal, mis lõppes 44:40.Teisel poolajal surusid leedukad gaasi põhja ja eestlastel lubati nii 3. kui 4. veerandil visata vaid 10 punkti.

Mängu iseloomustas Leedu poole agressiivsus (1.poolajal teeniti 20 vabaviset külaliste 5 vastu) ja ilmne ülekaal lauavõitluses (48-25) ning kalevlaste masendav visketabavus (kaugvisked 20-st 2!).
TLÜ/Kalevi parimad olid Reimo Tamm 15, Zachary Atkinson 14 ja Johnny Berhanemeskel 13 punktiga, Kedainial Grant Johnson (17 punkti), Ernestas Ezerskis (14 punkti) ja Vaidotas Volkus (12 punkti ja 12 lauapalli).

Nevežisel aitas täna positiivset emotsiooni kahtlemata hoida ka fakt, et alles esmaspäeval olid nad koduliigas suurüllatusena alistanud Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgirise 88:82. Novembri alguses oli TLÜ/Kalev ise aga mäletatavasti Kedainiast üle olnud, kui koduplatsil 82:74 võit võeti.