Võrkpallikoondise teisipäevane vastane ja mängu kellaaeg veel lahtine, aga ETV 2-s kindlasti otseülekanne

 (1)
Rivo Saarna
Rivo SaarnaFoto: Ilmar Saabas

Teistkordselt Euroopa 12 parema sekka pääsenud Eesti võrkpallikoondis kohtub teisipäeval Venemaa või Serbiaga. Samuti on esialgu lahtine, mis kell teisipäevane play-off mäng algab. Küll aga on kindel, et kohtumine jõuab otseülekandes Eesti (tele)vaatajatani.

Veidi tekitas segadust ERRi sporditoimetuse juhi Rivo Saarna teade sotsiaalmeedias, kus ta märkis, et ülekanne algab teisipäeval kell 21.25 ETV 2-s.

"Reserveerisime õhtuse mängu jaoks saatekavas aja. Kui peaks olema varasem mäng, muudame kava. Kindlasti jõuab kohtumine otseülekandes ETV 2 kanali vahendusel vaatajateni," märkis Saarna. Ta lisas, et ootavad esialgu samamoodi kinnitust, kas ülehomne heitlus algab kell 18.30 või 21.30.

Pole teada, millal ajakava täpselt paika pannakse. Euroopa võrkpalliliidu kodulehel on Busto Arsizio mõlema teisipäevase kohtumise kohal samuti endiselt kellaajad 00:00.

Samas võib teha ühe eelduse: kui Itaalia peaks täna õhtul kaotama Eesti alagrupi esikohaheitluses Prantsusmaale, määratakse võõrustajate duell Soomega teisipäeval hilisõhtuseks.