Mõlemal päeval peeti ka lisageimid, millega kokku jäi geimide üldseisuks 10:2.

Mai alguses peetud Spring Cupi turniiril kolmanda kohaga lõpetanud rootslased võitsid pühapäevases mängus pingelise avageimi tulemusega 26:24, edasi kodumeeskond end üllatada ei lubanud — geimid 25:20; 25:21; 25:20 ja 17:15.

Laupäevases esimeses mängus osutasid külalised eestlastele enim vastupanu avageimis, mis kuulus Eesti koondisele napilt 26:24. Seejärel alistasid eestlased Rootsi kahes geimis kindlalt — 25:14 ja 25:15. Ka neljas geim kuulus meie meestele, tulemusega 25:20, kuid viimases geimis lasti lõdvaks ning anti 11:15 geimivõit vastastele.

Meeskonna peatreener Avo Keel kasutas kahes kohtumises koguni 15 erinevat mängijat. Koondisega on lisaks põhituumikule liitunud ka tartlased Martti Rosenblatt ja Rait Rikberg ning Aeroci pallur Eivo Žuravljov. Terviseprobleemide töttu sai puhkust Eerik Jago.

Avalöögi Euroliigas teeb Eesti koondis 4.-5. juunil, kui kahel korral ollakse vastamisi Venemaaga — laupäeval, 04.juunil kell 17.00 Saku Suurhallis ja 05.juunil kell 15.00 Rakveres.