Avapoolaja 38:39 kaotanud Rock alustas teist poolaega uue hingamisega ning juhtis kolmanda veerandaja lõpuks juba 62:51.

Rocki edukaimana viskas Justin Ingran 25 punkti. Vallo Allingu ja Egidijus Dimsa said kirja 15 ja Valmo Kriisa 10 punkti. Šiauliai parim oli Laurynas Samenas 17 punkti.

Rockil on nüüd F-vahegrupis kirjas kaks võitu. Võitlust 16 parema seas alustati võiduga Sakalai üle.

Pärnu, kes pääses napilt 16 parema hulka, kohtus võõrsil Lietkabelisega. Leedu klubi esimene mäng vahegrupiturniiril lõppes 11-punktilise kaotusega Ventspilsile, Pärnu jaoks oli kohtumine samas faasis esimene.

Poolaja 41:44 kaotanud ja kolmanda veerandaja järel 62:65 kaotusseisus olnud Pärnu suutis mängu normaalaja lõpuks viigistada 85:85, kuid lisaajal hoidis Lietkabelis püsivalt nappi eduseisu. 7 sekundit enne lõppu võinuks Osvaldas Matulionis kolmepunktiviskest seisu viigistada, kuid korv ei tabanud. Leedulased realiseerisid seejärel aga oma vabavisked kindlalt ning võtsid 98:93 võidu.

Rain Raadik viskas üleplatsimehena 33 punkti ja korjas 11 lauapalli. Lietkabelise parim oli 27 punkti ja 10 lauapalliga Darius Griskenas.