Tasavägiselt kulgenud kohtumise avaveerandaja võitis 17:15 Lietuvos rytas, kuid pikemale puhkepausile mindi tartlaste 32:31 eduseisul.

Kolmanda veerandaja järel juhtisid leedulased 42:41, ent see ei tähendanud võitu. Rock pääses Janar Taltsi kolmese järel ette 58:54 ja peagi viisid tartlase lauapõrgetest visatud vabavisked väljakuperemehed otsustavalt 60:54 juhtima. Mängu lõppseisuks jäi 61:57.

Talts viskas Rocki resultatiivseimana 14 punkti. Vallo Allingu lisas 12 ja Callistus Eziukwu 11 silma. Jerry Johnson tõi Lietuvos rytasele 14 punkti.

Turniiri pronksikohtumises hävis Tallinna Kalev/Cramo 56:82 (28:48) Ventspilsile.

4. veerandaeg:

61:57. Bjelicalt kolmene. Viskel teeb mees vea Eziukwule, kes saab kaks vabaviset. Eziukwu realiseerib neist esimese. See jääb ka lõppseisuks. Seega on Rock võitnud Rytase ja BBL Cupi!

60:54. Talts realiseerib lauapõrkest kaks vabaviset.

Rock võtab aja maha.

Bajramovic kaotab rünnakul palli. Mängida on 31 sekundit.

Kuna Rockil pole vead täis, teevad tartlased kaitses järjest vigu.

Rytase minutiline vaheaeg. Mängida on veel 46 sekundit.

58:54. Sokult kolmene, Johnsonilt kahene ja Taltsilt tabav kaugvise. Normaalaja lõpuni jääb minut.

52:52. Johnson ja Eichfuss tabavad kumbki kolmese.

49:49. Tsintsadze möödaviske järel tabab Gecevicius kolmese. Allingu viigistab seisu. Neli minutit mängida.

47:46. Eziukwu viskab kaks korvi, vahepeal teeb leedulaste poolel skoori Bajramovic.

43:44. Neljanda veerandaja esimese korvi viskab Babrauskas, millele vastab Talts.

3. veerandaeg:

41:42. Talts viib Rocki ette, ent Rytase eduseisu taastab Johnson. Selle tulemusega kolmas veerandaeg ka lõppeb.

39:40. Tsintsadze korvi järel on Rock ees 39:35. Geceviciuse kolmese ja Bajramovici kahese järel läheb Rytas juhtima.

37:33. Soku ja Allingu punktide järel juhib Rock neljapunktilise paremusega.

34:33. Eichfussi korvile vastab Nalga.

2. veerandaeg:

Allingu viskas avapoolajal Rocki kasuks üheksa ja Kurbas seitse punkti. Allingu võttis ka neli lauapalli.

32:31. Johnson viib poolteist minutit enne vaheaega Rytase 31:27 juhtima. Leedulastele vastavad aga korvidega Allingu ja Eichfuss ning Rock võidab poolaja 32:31.

24:27. Rock jääb taha 17:23, siis tabab Talts kaks vabaviset. Valanciunase korvi järel lisab Talts kolmese, Bajramovic viib aga Rytase 27:22 juhtima ning Eziukwu vähendab seejärel tartlaste kaotusseisu kolmele punktile.

17:19. Bjelica korvile vastab Kurbas.

1. veerandaeg:

15:17. Rytas võidab avaveerandaja tänu Bjelica ja Milosevici korvidele.

15:13. Johnson viib Rytase juhtima, kuid Rock läheb tänu Allingu vabavisetele ja Tsintsadze kahesele taas ette.

11:11. Kui avaveerandaja lõpuni on neli minutit, säravad tablool viiginumbrid.

10:6. Kurbase, Allingu ja Eziukwu tabavate visete järel on Rocki eduseis endiselt nelja punktiline.

4:0. Rock alustab kohtumist vägevalt ning läheb Eziukwu ja Allingu korvidest 4:0 juhtima.

Enne mängu:

Tartu Ülikool/Rock nuhtles eile poolfinaalis 73:54 kodust konkurenti Tallinna Kalev/Cramot, Lietuvos rytas oli samuti 19-punktilise paremusega 82:63 üle Ventspilsist.