Rocki resultatiivseimad olid Vallo Allingu ja Silver Leppik kümne ning Callistus Eziukwu, Janar Talts ja Rain Veideman kaheksa punktiga. Eziukwu noppis ka kümme lauapalli. Perlase parimaks osutus Eimantas Bendzius, kelle arvele kogunes 20 punkti ja 11 lauapalliga.

Kohtumine kulges enamuse ajast Rocki taktikepi all. Alguses 8:13 taha jäänud tartlased võitsid avaveerandaja 20:17 ja juhtisid poolajavileks 32:24. Kolmandal veerandajal loovutati initsiatiiv vastasele, kuid viimasele puhkepausile mindi siiski napis 44:43 eduseisus ning lõpuks võeti 61:56 võit.

Rock on viie võidu ja kahe kaotusega turniiritabeli liider. Tõsi, võiduprotsendi järgi on tartlastest ees Ventspils, Riia VEF ja Kedainiai Nevežis. Perlas on ühe võidu ja nelja kaotusega eelviimasel kohal.

4. veerandaeg:

56:61 jääb ka lõppseisuks. Rock on saanud Balti liigas neljanda järjestikuse võidu!

56:61 Bendzius realiseerib vabavisked. Mängida on kaks sekundit, Rockilt time-out.

54:61 Leppikult kolmene, kui normaalaja lõpuni on jäänud 15 sekundit.

54:58 Mõlemad meeskonnad teevad ohtralt praaki, ega saa pooleteist minuti jooksul juurde ühtegi punkti. Siis viskab korvi Dambrauskas ja Sokk realiseerib kahest vabaviskest ühe.

Seisul 52:57, kui normaalaega on jäänud mängida 2.23, võtab Perlas jälle minutilise mõtlemisaja.

51:57 Allingult kahene. Seejärel saab Sokk kahest vabaviskest sisse ühe.

Perlas võtab aja maha. Mängida on jäänud 3.44.

51:54 Viis minutit enne normaalaja lõppu Taltsilt 2+1 rünnak.

51:51 Talts realiseerib kahest vabaviskest ühe. Lauapall leedulastele, kes viigistavad kohe ka seisu.

49:50 Bendziuselt kolmene ja kahene. Üldse on mehe arvel juba 18 punkti.

44:50 Eichfussilt kahene, kui normaalaja lõpuni on jäänud pisut üle seitsme minuti.

44:48 Doronini korvi järel tabab Bendzius kahest vabaviskest ühe.

43:46 Otsustav veerandaeg algab Eichfussi kahesega.

3. veerandaeg:

43:44 Tsintsadze vabaviske järel tabab Bendzius kolmese ja Viskontas kahese. Sellega on veerandaeg ka läbi.

38:43 Daumbrauskas realiseerib kahest vabaviskest ühe, nagu järgmisel rünnakul ka Veideman. Bendziuse kolmene vähendab Perlase kaotusseisu viiele punktile.

34:42 Rocki mõõna lõpetab Veidemani 2+1 rünnak.

34:39 Korvid Viskontaselt ja Bendziuselt. See tähendab, et Perlas on 8:0 vahespurdi teinud.

Veerandaja lõpuni on jäänud viis minutit.

30:39 Staniulise kahesele vastab Allingu. Seejärel viskavad leedulased neli punkti järjest.

24:37 Teise poolaja esimeste korvide eest hoolitsevad Veideman, Allingu ja Eziukwu.

2. veerandaeg:

Avapoolajal olid tartlaste resultatiivseimad Leppik seitmse, Eziukwu kuue ja Sokk viie punktiga. Eziukwu võttis ka kaheksa lauapalli. Perlase parimaks osutus Staniulis kuue punktiga.

24:32 Poolaja lõpetab Staniulise korv.

Perlas võtab 1.35 enne poolaaja lõppu time-out'i.

22:32 Eziukwu ja Soku korvide korvide järel on Rocki edu kärisenud kümnele punktile.

22:28 Rocki viie ja poole minuti jooksul tehtud 8:0 vahespurdi lõpetab Selzase tabav vabavise.

Poolaja lõpuni on jäänud mängida 4.32.

21:28 Tsintsadze realiseerib kahest vabaviskest ühe ning Leppik paneb kolmese.

21:24 Kulvietis viib Perlase ette. Seejärel korvid Allingult ja Eichfussilt.

19:20 Teise veerandaja esimesed punktid viskab Perlas.

1. veerandaeg:

17:20 Leppiku kahesele vastab Slezas. Veidemani kolmese järel on Rock aga kolmega peal. Sellega on veerandaeg ka lõppenud.

15:15 Talts kaks järjestikust korvi viivad Rocki juhtima. Tartlaste 7:0 vahespurdi lõpetab Slezas.

13:11 Sokult kolmene, kui esimese veerandaja lõpuni on jäänud viis minutit.

13:8 Viskontase kolmese järel teeb Leppik valesöödu ja Dambrauskas viib Perlase viiepunktilisse eduseisu.

8:8 Staniulise vabavisetele vastab tabava kahesega Eziukwu.

6:6 Petrukonise korvi järel pääseb Perlas ette. Leppik seab kohe jalule viigi.

4:4 Eziukwu viib Rocki juhtima, Perlas aga viigistab.

2:2 Leedulased avavad kohtumise skoori, millele kohe vastab Allingu.

Rocki algkoosseisu kuuluvad Sokk, Eziukwu, Allingu, Leppik ja Veideman.

Enne mängu:

Tartlastel on hea võimalus Leedu turneelt tagasi tulla kahe võiduga, kuna Perlas kuulub vähemalt esialgu liiga tagumise otsa meeskondade hulka. Seni on nad suutnud neljast mängust võita ühe kohtumise, alistades 80:72 TTÜ/Kalevi.

Rock on saanud kuuest mängust neli võitu, neist kolm järjest, olles üle olnud Šiauliaist 77:65, Ventspilsist 89:79 ja eile Rudupisest 81:76.