Eesti noormehed alustasid kohtumist kindlalt ning suutsid peagi 17:10 juhtima asuda. Schleicheri kahe kolmese abil võideti avaveerand 25:20. Teine veerand kulges peamiselt aga sloveenlaste juhtimisel ning vastaste viimase sekundi kaugvise viis Eesti poolajale 45:47 kaotusseisus.

Kolmas veerand jätkus sloveenlaste dikteerimisel. Vastased tegid kiirelt 11-2 vahespurdi ning kasvatasid eduseisu 58:47-ni. Siis sekkus hästi Tiit Talumaa, kelle vabavisked aitasid viimase veerandi eel vahe neljale vähendada.

Viimasel veerandajal kasvas vahe taas korduvalt üle kümne punkti. Lootus tekkis veel, kui Talumaa kaugvise vahe kuuele vähendas, kuid sealt edasi suutsid sloveenlased vahet hoida.

Eesti parimad olid 12 puntkiga Rait-Riivo Laane ja Martin Paasoja. Kolm kaugviset tabanud Mihkel Schleicher lisas 11 punkti ja 7 lauapalli. Rauno Nurgeri arvele jäi 10 punkti, 9 lauapalli ja 4 blokki.

Eesti jätkab alagrupis eelviimasel kohal. Esimeseks tõusis Sloveenia, teisel kohal on Prantsusmaa alistanud Itaalia. Viiendal kohal on avapäeva puhata saanud Tšehhi.