Daniel Diez tõi Hispaaniale 23 punkti ja 7 lauapalli. Aleksandr Gudumak oli venelaste 15 punkti ja 5 lauapalli.

Saksamaa oli numbritega 89:75 üle Gruusiast. Bogdan Radosavljevic tõi võitjatele 25 punkti, 7 lauapalli ja 4 söötu. Gruusia parim oli Irakli Mikeladze 19 punkti ja 4 sööduga.

Läti oli kindlalt üle Iisraelist 87:59. Mäng keerati enda kasuka teise poolajaga, mis võidei 46:23. Lätlaste parim oli Ingus Jakovics 26 punktiga. Kaotajatele tõi Tom Maayan 14 punkti ja 5 söötu.

Eesti alagrupis võttis tasavägises mängus võidu Itaalia, alistades teise favoriidi Prantsusmaa 76:70. Mäng otsustatigi viimasel veerandil, sest kolmas veerand lõppes viigiseisul. Itaallaste parim oli Marco Laganà 16 punkti ja 6 lauapalliga. Hugo Invernizzitõi prantslastele 15 punkti, 5 lauapalli ja 5 söötu.

Leedu alistas pingelises duellis Serbia 68:64. Leedu parim oli 23 punktiga Vaidas Kariniauskas. Serbiale tõi Luka Mitrovic 20 punkti ja 10 lauapalli.

Türgi koondis alistas Horvaatia ülinapilt 74:73. Berkay Candan tõi võitjatele 17 punkti ja 4 lauapalli, Matej Buovac Horvaatiale 20 punkti.