VIDEO/FOTOD: Eesti sportliku vabavõitluse matšid puuris!

 (37)
Vabavõitlus
Foto: Andres Putting

Sel laupäeval toimus Tallinnas TTÜ Spordihallis Eesti Sportliku vabavõitluse liiga MMA Raju võistlus, varasemad sarnased kolm üritust on peetud Tartus. Huvilisi oli täis terve TTÜ saal.

"Raju 4 läks igati hästi ning oli näha, et ka pealtvaatajatele pakkus rahvusvaheline võitluskaart põnevaid elamusi," rääkis ürituse peakorraldaja Ott Tõnisaar Delfile. "Rõõm on näha, et sportlik vabavõitlus on Eestis aina populaarsust kogumas."

"Minu vastane oli väga kogenud võitleja, seetõttu oli enne matšile minekut ka üsna tugev ärevus sees," kommenteeris üritust õhtuse peamatši võitleja Jorgen Matsi. "Matš oli päris raske, kuid õnne ning tugeva ettevalmistuse tulemusena õnnestus mul siiski puurist võitjana väljuda," lisas Matsi. Vaata katkendit Jorgeni matšist:

Üritusest võttis osa 27 sportlast Eestist, 11 Soomest, 2 Lätist ja 2 Leedust.

Poolprofessionaalide osas astus üles ka üks vabavõitlusega kauaaegsemalt tegelenud 34-aastane Lauri Ülenurm, kes kahjuks pidi allavanduma 19-aastasele leedukale Arvydas Ziliusele. Matš küttis aga saalis tõelisi kirgi:

Poolproffesionaalide osas algasid matšid huvitavalt: Tallinna klubis 3D treeniv Dmitri Ivanov võitis leedukat Aidas Macas vaid paari kiire löögiga! Vaata videost!


Vaata videost kAlik Tseiko ning Denis Nikulini heitlust: Tallinna 3D Treeningu ning Audentese spordiklubis tegutsev Tseiko võttis matši kiiresti!

VAATA FOTOGALERIID SIIT!