VIDEO | "Vahel tahaksin, et oleksid taas kolmekümnendad..." Vaata, kuidas käitus Vene politsei jalgpalli MM-i finaali ajal väljakule jooksnud Pussy Rioti liikmetega

 (132)
VIDEO | "Vahel tahaksin, et oleksid taas kolmekümnendad..." Vaata, kuidas käitus Vene politsei jalgpalli MM-i finaali ajal väljakule jooksnud Pussy Rioti liikmetega
Foto: Ekraanitõmmis

Eilse jalgpalli MM-finaali ajal jooksid väljakule neli punkrühmituse Pussy Riot liiget, kes soovisid oma aktsiooniga tähelepanu pöörata Venemaa poliitilistele vangidele, kelle vabastamist nad nõuavad.

Peagi pärast neliku kinninabimist ilmus internetti video, kus kaks platsile jooksnud inimest - Piotr Verzilov ja Veronika "Nika" Nikulšina - Lužniki staadioni politseijaoskonnas õigusemõistjate järelvalve alla on jõudnud ning Verzilov ühe politseinikuga agaralt alljärgnevalt dialoogi peab (vaata vabat tõlget video alt!).


Politseinik: Keegi tooge nende kahe jaoks käerauad! Kelleks sa end pead, sa väike p*sk? Nimi ja perekonnanimi. Nii et üritasid Venemaa peale si**uda, jah?

Verzilov: Ei, oleme Venemaa poolt, Venemaa eest väljas.

Politseinik: Kas teadsite, et Venemaa peab nüüd teie tõttu FIFA-le trahvi maksma?

Verzilov: Miks?

Politseinik: Minge per*e, sellepärast!

Seotud lood:

Verzilov: Me oleme Venemaa poolt, nagu ilmselgelt ka teie, kui te olete Venemaa poolt.

Politseinik: Venemaa peab nüüd teie tõttu trahvi maksma.

Verzilov: See pole tõsi.

Politseinik: Mis teil viga on?

Verzilov: Meiega pole mitte midagi viga.

Politseinik: Kust te need vormid saite?

Verzilov: Laenutasime.

Politseinik: Laenutasite? Vahel ma kahetsen, et ei ole aasta 1937. Ainult vahel... Nii et te lihtsalt si**usite Venemaa peale?

Verzilov: Me ei si**unud Venemaa peale. Meil ei olnud sellist eesmärki. Oleme Venemaa poolt.

Politseinik: Ei olnud? Teie pärast saab Venemaa trahvi!