Koduväljaku eelist omanud Šiauliai võitles esimese poolaja lõpuks välja 55:45 eduseisu. Vahepeal juhiti isegi 14 punktiga 47:33. Täirivistuses mänginud Žalgiris võttis teisel poolajal vahe kinni, ent ette rebida ei õnnestunud. Eelviimasel minutil korra küll juhiti 90:88, kuid viimane sõna jäi Šiauliaile.

Võitjate resultatiivseim oli 21 punktiga 20-aastane 2.13 pikk Laurynas Birutis, 18 punkti lisas Nicholas Zeisloft ja 15 punkti Ignas Vaitkus. Žalgirise poolel oli 25 punktiga üleplatsimees Brandon Davies.

Leedu liiga põhiturniiril neljanda kaotuse teeninud Žalgiris püsib jätkuvalt liidrikohal, võite on neil 24. Šiauliai on 11 võidu ja 17 kaotusega viies.

BBL-i pronksiseeria korduskohtumine algab kolmapäeval kell 18.30, Delfi TV vahendab mängu otseülekandes. Esimene mäng Tartus lõppes Šiauliai võiduga 88:86.