VIDEO: Raju pidu Monte Carlos: kaks Venemaa jalgpallitähte kulutasid šampusele 250 000 eurot

 (69)
Kokorin (vasakul) ja Bale
Kokorin (vasakul) ja BaleAFP

Venemaa jalgpallikoondislased Aleksandr Kokorin ja Pavel Mamajev ei hoidnud end Monte Carlos pidutsedes tagasi, kulutades šampusele koguni 250 000 eurot.

Venelased tellisid Twiga restoran-klubis pidutsedes öö läbi Armand de Brignac` šampust, mille pudeli hinnaks on 500 eurot. Pealtnägijate sõnul tegid Venemaa jalgpallurid välja ligi 500-le inimesele, kulutades kallitele jookidele 250 000 eurot, kirjutab Life.ru.

"Me istusime koos sõpradega ning meie ees olid Mamajev ja Kokorin, kes olid ümbritsetud tüdrukutest. Alguses käitusid nad väga vaikselt ja tagasihoidlikult. Siis hakkasid aga Venemaa hümni saatel šampust ostma. Kõigile tehti välja. Mõned lihtsalt võtsid sealt pudeleid, sest neid oli lugematu arv," rääkis üks pealtnägija.

Pole täpselt teada, mida jalgpallurid Monte Carlos tähistasid. Vaevalt, et see pidu jalgpalliga seotud oli, sest mäletatavasti lõppes Venemaa koondise EM-finaalturniir kolme alagrupimänguga. Venemaa kaotas nii Walesile (0:3) kui Slovakkiale (1:2) ning sai ainsa viigipunkti inglaste käest.

Alltoodud videolt on näha, kuidas peol kõlab Venemaa hümn ja lauda tassitakse šampuseid: