Külalismeeskond saavutas juba 13. minutiks kaheväravalise eduseisu, kui täpsed olid olnud Antoine Griezmann ja Olivier Giroud.

Hollandil õnnestus Luuk de Jongi 47. ning Ibrahim Afellay 86. minuti väravatest viigini jõuda, ent viimane sõna jäi ikkagi prantslastele. Võiduvärava lõi 88. minutil Blaise Matuidi.

Mälestamaks neljapäeval meie seast lahkunud Hollandi jalgpallilegendi Johan Cruyffi, peatati 14. minutil (Cruyffi särginumber oli 14) mäng ning alustati vaikuseminutit, millest kujunes publiku ja mängijate soe aplaus.

Teistest sõprusmängudest. Portugal kaotas kodus 0:1 Bulgaariale, Iirimaa võitis 1:0 Šveitsi, Läti tegi 0:0 Slovakkiaga, Bosnia ja Hertsegoviina võitis 3:0 Luksemburgi ning Armeenia tegi 0:0 viigi Valgevenega.