Kohtumine algas närviliselt mõlemalt poolt. Mängutempo oli äärmiselt madal ning kumbki ei suutnud rünnakut käima saada. Horvaatia võitis avaveerandi 15:7, kuid oli poolajaks 22:23 kaotusseisus.

Kolmandal veerandajal sai Prantsusmaa mängu käima ning juhtis ühel hetkel juba 16 punktiga. Viimast veerandit alustas valitsev Euroopa meister 46:34 eduseisus. Seejärel suutis punktipõuast üle saada ka Horvaatia ja vahe vähendandi kiirelt kuuele, kuid päris lähedale saadi alles minut enne lõppu, kui üleplatsimees ning terve kohtumise hoos olnud Bojan Bogdanovic kaugviske tabas ja Prantsusmaa edu 66:64-le vähendas. Rohkem horvaadid aga enam ei tabanud, kuigi võimalusi oli ning Prantsusmaa kindlustas võidu vabavisetel.

Nicolas Batum tõi võitjatele 14 punkti. Evan Fournier lisas 13. Üleplatsimees oli Bogdanovic 27 punktiga.

Järgmises ringis tuleb Prantsusmaal vastamisi astuda tõenäoliselt Hispaaniaga. Tõsi, hispaanlased peavad enne Senegali alistama.