Eesti alagrupis alistas Gruusia võõrsil Iisraeli 85:80 ja Kreeka oli kodus üle mullusest EM-hõbedast Serbiast 70:63.

Grupis K valmistas üllatuse Bulgaaria saades jagu Prantsusmaast 74:68. Võitjate suurim skooritegija oli kodustatud ameeriklane Dee Bost 17 punktiga. Prantslastel vastas samaga Nicolas Batum.

Soome tõusis 85:81 võiduga Bosnia üle K-alagrupis kolmandaks ehk positsioonile, mis viiks meeskonna MM-ile. Neljanda veerandaja alguses oli Soome peal 23 punktiga 72:49, ent lõpp läks käest. Normaalaja eelviimasel minutil oli vahe vaid kolm 81:78. Soome pidas siiski vastu ja teenis kolme kaotuse kõrvale neljanda võidu. Sasu Salin viskas üleplatsimehena 27 punkti.

Tšehhi alistas põnevusmängus Venemaa 80:78. Külalistel oli lõpusekunditel veel võimalus kohtumine enda kasuks kallutada, aga Aleksei Šved kaugviskel eksis. Tšehhi resultatiivseim 19 punktiga Jaromir Bohacik, Venemaa koondise tulemuslikum 18 punktiga Dmitri Hvostov, kes tabas kolmeseid pea eksimatult 6/7.