Venelased võitsid Istanbulis avaveerandi 20:15 ja poolaja 36:33. Teisel ja kolmandal veerandil ei lastud türklasi kordagi juhtima ning viimast 10 minutit alustati seisult 55:51.

Neli minutit enne lõppu viigistas Türgi Furkan Korkmazi alley-oop'ist 66:66 ning läks Cedi Osmani lay-up'ist 68:66 juhtima. Timofei Mozgovi lay-up'ist ja vabaviskest läks Venemaa punktiga ette, kui mängida jäi veel minut ja 50 sekundit.

Türklastele osutus saatuslikuks Semih Erdeni ründeviga 45 sekundit enne lõppu. Minutilise mõtlemisaja järel tabas Aleksei Šved raske kolmese - vahe neli. Türklaste pallikaotuse järel suurendas Vitali Fridzon vabavisetest edu kuuele silmale.

Viimane õlekõrs ulatati Türgile 8,9 sekundit enne lõppu, kui Fridzon tegi kolmesejoone taga vea Osmanile, kes tabas kolmest vabaviskest vaid kaks (70:74). Järgnesid Venemaa vabavisked ning lõpetuseks Osmani hull kolmene, kuid kohe tiksus ka kell tablool nulli.

Švedi arvele kogunes 22 punkti, aga ka 7 pallikaotust. Mozgov toetas võitjaid 20 punkti ja 9 lauapalliga. Osman vedas Türgit 28 punkti ja 7 lauaga, Erden 11 ja Erkan Veyseloglu punktiga.

D-alagrupis said avavoorus võidu seega Belgia, Serbia ja Türgi, kaotused Läti, Suurbritannia ja Venemaa.

C-alagrupi tänases viimases mängus alistas Tšehhi 83:68 (21:22, 19:16, 22:9, 21:21) kodupubliku ees mängiva Rumeenia. Tabeliseis: 1. Hispaania 1-0, 2. Tšehhi 1-0, 3. Horvaatia 1-0, 4. Ungari 0-1, 5. Rumeenia 0-1, 6. Montenegro 0-1.