Saksamaa jaoks oli MM alanud väga edukalt, kui neljast kohtumisest oli kirjas neli võitu. Kanada tuli kohtumisele vastu kolme võidu ja ühe kaotusega.

Kanada võitis sakslaste vastu avakolmandiku 2:0. Teisel perioodil suutis Saksamaa küll ühe värava tagasi visata, ent tänu Mark Stone'i väravatele püsis kanadalaste kindel edu ja viimasele kolmandikule mindi 4:1 juhtimisel. Viimasel perioodil viskas Kanada veel neli vastuseta väravat.

Kolm väravat sai kirja Stone, kaks lisas Anthony Mantha. Ühe tabamuse said kirja Thomas Chabot, Sam Reinhart ja Anthony Cirelli. Sakslaste auvärav kantiYasin Ehlizi kontole.

Suureskoorilise võidu sai kirja ka Norra, kes oli 7:1 parem Itaaliast.

Õhtustes kohtumistes sai tiitlikaitsja Rootsi ühe kaotuse kõrvale neljanda järjestikuse võidu, kui Šveits alistati 4:3 (1:1, 2:1, 1:1). Šveitlastele oli see turniiri esimeseks kaotuseks.

Suureskoorilise võidu sai korraldajariik Slovakkia. Tulemusega 7:1 (3:1, 3:0, 1:0) alistati Suurbritannia.

Kanada tõusis A-grupis võiduga ühtlasi tabelis Saksamaast mööda, teisele kohale Soome järele. B-alagrupis hoiab Norra kuuendat kohta, kõik mängud kaotanud Itaalia on viimane.