Leedulaste resultatiivseim oli kõik kuus kaugviset tabanud 22-aastane Karolis Lukosiunas 18 punktiga. Martinas Geben panustas võitu 16 ja Nigel Hayes 14 silma. 18-aastane Kerr Kriisa sai mänguaega neli ja pool minutit ning jõudis selle ajaga anda neli resultatiivset söötu ja korra eksida kaugviskel. Üldse sai mängida 13 Žalgirise meest.

Himki parim oli lätlane Janis Timma, kes viskas 16 punkti, jagas kuus resultatiivset söötu, võttis viis lauapalli ja tegi kaks vaheltlõiget. Teine Läti koondislane, Dairis Bertans viskas 15 punkti.

Žalgiris pääses kümneminutilise mängu järel juhtima 19:9, oli poolajavileks ees 46:40, läks viimasele veerandile eduseisus 68:59 ja kasvatas lõpuveerandil edu veel viie punkti võrra.

Tallinnasse saabub Žalgirise klubi 31-liikmeline delegatsioon reede õhtul, Kalev/Cramoga mängitakse pühapäeval kell 17.