Kalev kaotas avaveerandi 15:21, kuid hoidis seejärel lätlased vaid kümne punkti peal ning pääses poolajaks 34:31 juhtima. Tasavägise kolmanda veerandi lõpuks oli kalevlaste edu jätkuvalt kolm punkti - 47:44. Kahe mängu kokkuvõttes liikus pronksmedali kursil Barons, kes oli avamängu võitnud 79:71.

Otsustava vahespurdi (11:2) tegid kalevlased neljanda veerandi keskel viie minuti jooksul. Eeskätt Frank Elegari korvide abil pääseti juhtima juba 67:52. Barons jõudis veel minut enne lõppu üheksa punkti kaugusele (67:58), ent siis tabas Škele kaks tähtsat korvi ja lätlaste lootused olid kustunud.

Kalev/Cramo resultatiivseimad olid täna Gary Wilkinson 15, Frank Elegar 14 ja Bamba Fall 11 punktiga. Elegar hankis ka 10 lauapalli.