Kalev alustas tänast mängu ebaõnnestunult, jäädes kiiresti 10-punktilisse kaotusseisu (7:17). Avaveerandi lõpuks vähendati kaotusseis 17:12-le ja poolajavileks oli juba mäng viigis 44:44. Ülejäänud kohtumine kulgeski suuresti punkt-punkti heitluses ja Kalevi edasipääs enam kordagi kahtluse alla ei sattunud.

Kalevi poolel tegi võimsa mängu Frank Elegar, kes domineeris korvi all, visates 15 punkti ja võttes 11 lauapalli. Armands Škele viskas 18 punkti. Kalev pidi sarnaselt avamängule läbi ajama Keith McLeodita, kes ravib seljavigastust ning meeskonnaga Leetu ei sõitnud.

Kalevlased võitsid veerandfinaali avamängus leedulasi 71:54, mis tähendas, et Eesti meistermeeskonna oleks nelja parema hulka viinud isegi tänane 16-punktiline kaotus.

Kalev kohtub poolfinaalis Ventspilsiga. Teise finalisti selgitavad Rocki kukutanud Barons ja Tarva alistanud Siim-Sander Vene koduklubi Prienai.