Läti oli A-grupi mängus Norra vastu kaotuse äärel, kuid viigistas kolmanda perioodi 12. minuti alguses 2:2. Võiduvärava sepistas lisaaja esimesel minutil (00:24) San Jose Sharksi ründaja Rudolfs Balcers.

Norra läks kohtumist juba avakolmandikul 2:0 juhtima. Läti esimese värava viskas Balcers teise kolmandiku 7. minutil.

Šveits oli B-grupis Austriat võitmas, kuid lasi endale kolmanda perioodi 7. minutil viigivärava visata. Otsustava võiduvärava viskas lisaaja 4. minutil (3:18) Enzo Corvi.

Šveitsi 1:0 ja 2:0 väravad sündisid avakolmandiku lõpus ja teise kolmandiku alguses, Austria vähendas kaotusseisu teise perioodi 15. minutil arvulisest ülekaalust.

Kell 17.15 kohtuvad MM-il Soome ja Lõuna-Korea ning Prantsusmaa ja Valgevene, kell 21.15 peetakse mängud Tšehhi - Slovakkia ning Taani - USA.